National University of Kyiv-Mohyla Academy
 

Іменні фонди для НаУКМА 

Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 

arrowГоловна arrow Події arrow 7 листопада 2016 року Monday, 22 October 2018  
ГоловнаІменні фондиУмови заснуванняПодіїКонтакти
7 листопада 2016 року Надрукувати Надіслати електронною поштою

Вітаємо лауреатів конкурсу імені Ігоря Ткаченка

У листопаді цього року відбувся ювілейний, вже десятий,  конкурс Іменного фонду Ігоря Ткаченко, який було засновано групою компаній та приватних осіб у 2006 році для підтримки студентів факультету соціальних наук і соціальних технологій НАУКМА.  Цього року на конкурсі студентських аналітичних робіт серед спеціальностей «Соціологія» та «Зв’язки з громадськістю», який компанія KANTAR TNS проводить у тісній співпраці з факультетом, свої роботи презентували 9 студентів.  На подію були також запрошені лауреати фонду ім. І. Ткаченка  минулих років, тепер уже випускники НаУКМА, які розповіли про своє життя у професії після закінчення університету. 

Члени конкурсної комісії, до якої входять спеціалісти компанії KANTAR TNS, а також завідувачі кафедр та викладачі факультету, відзначили, що представлені на конкурс роботи були змістовними та цікавими, і журі нелегко було обрати переможців.

Цього року лауреатом конкурсу у галузі PR стала Поліна Логвінова (МП МЗГ-2) за роботу «Адаптація трендів у інформаційній стратегії компанії», а лауреатом конкурсу у галузі соціології – Марина Горшкальова (БП-3) за роботу «Українські водії: профіль клієнта».

Заохочувальні премії конкурсу у галузі PR отримали також Інна Гасяк (МП МЗГ-2) і Ірина Шостак (МП МЗГ-1), а у галузі соціології – Марія Франовська (БП-2) та Станіслав Фіщук (БП-2).  Марії Франовській віддали також свої голоси члени альтернативного журі – випускники Києво-Могилянської академії, лауреати Іменного фонду Ігоря Ткаченка попередніх років.

Компанія KANTAR TNS висловила подяку Наумову Вадиму Олексійовичу, доценту кафедри зв’язків з громадськістю, психології та педагогіки, та Виноградову Олександру Геннадійовичу, доценту кафедри соціології, за активну участь у підготовці студентів до конкурсу.

Щиро вітаємо студентів та викладачів ФСНСТ!
 
< Попередня   Наступна >
top of page

© 2018 UKMA Endowment
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.