National University of Kyiv-Mohyla Academy
 

Іменні фонди для НаУКМА 

Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 

arrowГоловна arrow Іменні фонди arrow Фонд професора М.І.Козюбри arrow Засновник Sunday, 24 June 2018  
ГоловнаІменні фондиУмови заснуванняПодіїКонтакти
Засновник Надрукувати Надіслати електронною поштою

Микола Іванович Козюбра – доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, суддя Конституційного Суду України у відставці, заслужений юрист України, завідувач кафедри загальнотеоретичних та державно-правових наук факультету правничих наук НаУКМА, керівник маґістерської програми «Правознавство», кращий викладач НаУКМА року 2012.

 

У квітні 2013 року за ініціативи професора М.І.Козюбри на факультеті правничих наук НаУКМА був заснований Іменний фонд професора М.І.Козюбри (Україна) для студентів-правників з метою стимулювання наукової роботи серед студентів та заохочення їх до публікації своїх робіт у наукових виданнях.

 

Щорічний грант у вигляді благодійної допомоги буде надаватися на конкурсній основі за кращу публікацію студентської роботи у науковому виданні.  Лауреат отримає благодійну допомогу у розмірі річних процентів від коштів, які надійшли від Фундатора на розвиток НаУКМА як довічний ендавмент.

 

Інформацію про присудження нагороди на підставі рішення конкурсної комісії Фундатор оприлюднює під час церемонії Конвокації 28 червня кожного року.
 
Наступна >
top of page

© 2018 UKMA Endowment
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.