National University of Kyiv-Mohyla Academy
 

Іменні фонди для НаУКМА 

Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 

arrowГоловна arrow Події arrow 26 вересня 2009 Monday, 25 June 2018  
ГоловнаІменні фондиУмови заснуванняПодіїКонтакти
26 вересня 2009 Надрукувати Надіслати електронною поштою

Конкурс на  ґрант Андрія Сивоконя «За кращий проект НаУКМА із залучення коштів»

Національний університет «Києво-Могилянська академія» й Андрій Сивоконь, випускник НаУКМА 1996 року, оголошують конкурс «За кращий проект в НаУКМА із залучення коштів на розвиток Університету»

Конкурс на  ґрант Андрія Сивоконя «За кращий проект НаУКМА із залучення коштів»

Метою конкурсу є активізація та стимулювання успішної ґрантової діяльності викладачів та студентів, структурних підрозділів Національного університету «Києво-Могилянська академія» із залучення коштів на розвиток університету.

Проект-учасник конкурсу вже має виграти ґрант від третьої сторони на реалізацію або отримати схвальну підтверджену резолюцію про фінансування у період з 1 жовтня 2008 року по 1 жовтня 2009 року. Одним із результатів від реалізації має бути популяризація та поширення знань про діяльність НаУКМА серед світової громадськості.

Перевага надаватиметься проектам, у реалізації яких передбачається участь студентів НаУКМА, результатом від реалізації яких є створення нових навчальних, наукових або суспільно вагомих програм, розвиток матеріально-технічної бази НаУКМА, популяризація НаУКМА серед світової громадськості.

Аплікаційні форми подавати до 9 жовтня 2009 р. помічнику президента НаУКМА з питань управління інституційними проектами.
п. Галині Вдовиченко (5-й корпус, к. 304, тел. 463-6781, e-mail:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ).

 
< Попередня   Наступна >
top of page

© 2018 UKMA Endowment
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.