National University of Kyiv-Mohyla Academy
 

Іменні фонди для НаУКМА 

Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 

arrowГоловна arrow Події arrow 15 травня 2009 Friday, 22 June 2018  
ГоловнаІменні фондиУмови заснуванняПодіїКонтакти
15 травня 2009 Надрукувати Надіслати електронною поштою

Конкурс на отримання студентської стипендії від фонду ім. Ткаченка

  Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Стипендійний фонд ім. Ігоря Ткаченка  оголошують конкурс на здобуття студентських стипендій на 2009-2010 н.р. в галузі PR та в галузі соціології. Участь у конкурсі можуть взяти  студенти основного складу бакалаврських та маґістерських програм, що прослуховують (або прослухали) дисципліни сертифікатної програми "Теорія і методика зв’язків із громадськістю” (PR) та студенти основного складу бакалаврських та маґістерських програм НаУКМА ФСНСТ, спеціальність «соціологія» з високим навчальним рейтингом.

     Процедура розгляду заяв та визначення кандидатури стипендіата:
• претенденти подають заяви на участь у конкурсі на ім’я завідувача кафедрою зв’язків із громадськістю, психології та педагогіки (Ільченко Н.В.,– кімн. 4-252) або завідувача кафедрою соціології (Богдановій О.В. – кімн. 4-256) - до 18 вересня;
• форма заяви – довільна: слід подати детальну інформацію відповідно до умов участі у конкурсі та супутні матеріали (творча чи курсова наукова робота, тези виступу, публікація тощо). Пакет документів подається в друкованому та електронному вигляді;
• для претендентів на стипендію в галузі соціології – подати наукову роботу в галузі соціологічних досліджень в електронному вигляді до 18 вересня 2009 р. за адресою Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. . Роботи розглядаються та рецензуються провідними фахівцями компанії TNS Ukraine. Презентація робіт проходитиме в офісі компанії TNS Ukraine у кінці вересня 2008 р. 
• до складу конкурсної комісії входять: викладачі НаУКМА, представники співзасновників фонду. Конкурсна комісія розглядає заяви, проводить зустрічі-співбесіди з претендентами, визначає та затверджує кандидатури переможців. 
• початок виплати стипендій – жовтень поточного року.

 
< Попередня   Наступна >
top of page

© 2018 UKMA Endowment
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.